O nas

Firma Muz-or została założona w 2008 roku przez Maksymiliana Skwarło – absolwenta Archidiecezjalnej Szkoły Organistowskiej w Krakowie

o-nasNadrzędnym celem przyświecającym założeniu firmy był import instrumentów używanych elektronicznych z myślą o organistach i studentach muzyki organowej, aby mogli ćwiczyć na „zawodowym” sprzęcie oraz na zamówienie do kościołów. Pomysł wypalił w stu procentach. Importowane od tamtej pory organy kościelne elektroniczne to modele znanych europejskich firm: Johannus, Content, Domus (Viscount) .

Jednak na przestrzeni kilku lat szereg różnych pytań i sugestii od zainteresowanych klientów w roku 2010 zaowocował w rozbudowę działalności o produkcję instrumentów muzycznych takich jak: organy wirtualne midi oraz klawiatura nożna midi (pedał organowy), a także produkcję ławek, stołów gry kontuarów oraz akcesoriów.

Firma ma siedzibę w domu prywatnym w miejscowości Jankowice (powiat chrzanowski) województwo małopolskie. Sprzedaż instrumentów nie ogranicza się jednak tylko do najbliżej położonych dużych miast, gdyż sprzedajemy instrumenty na całą Polskę (od Gdańska po Zakopane).

Prawdziwych organów piszczałkowych nic nie zastąpi – to wie każdy organista i chociaż organy elektroniczne to tylko „imitacja” dźwięku  organów piszczałkowych to i tak znajdują one zwolenników na całym świecie.

Z tego miejsca chciałbym zaprosić wszystkich zainteresowanych do zapoznania
się z naszą ofertą.

Maksymilian Skwarło