Proces powstawania

F.H.U. Muz-or zajmuje się produkcją instrumentów muzycznych midi oraz przeróbką instrumentów różnego rodzaju i typu. Jest to bardzo dobra alternatywa w przypadku gdy parafię nie stać finansowo na wyremontowanie posiadanego instrumentu, gdyż po zainstalowaniu w nim elektroniki instrument ożywa na nowo w technologii midi. W naszym asortymencie znajdą Państwo również różnorodne akcesoria takie jak: ławki, klawiatury nożne, stoły gry, pulpity, itp. oraz podzespoły elektroniczne. Wszystkie te elementy wykonujemy od podstaw.

 

Proces produkcyjny

 

muzor-proces-powstawaniaWykonanie każdego towaru to długotrwały wieloetapowy proces wymagający dokładności staranności oraz fachowości. Dlatego standardowe zlecenie jest realizowane po 12-20 dniach roboczych, a zlecenie specjalne zależy od indywidualnych ustaleń. Ten czas oczekiwania rekompensuje gwarancja, że oferowane przez nas produkty będą wykonane sumiennie i precyzyjnie, a efektem będzie profesjonalnie wykończony towar.

 

W produkcji używamy różnych rodzajów drewna gatunkowego sezonowanego, które obrabiamy w swoim warsztacie stolarskim.  Do produkcji elementów drewnianych używamy gatunki takie jak: dąb, buk, jesion, olcha, świerk, sosna.

 

organy-proces-powstawaniaElementy drewniane po czyszczeniu są lakierowane podkładem i lakierem bezbarwnym lub bejcowane dzięki czemu uwydatniamy naturalne słoje drewna, a następnie zabezpieczamy i utwardzamy lakierem chemoutwardzalnym. Kwestia koloru to indywidualny wybór każdego klienta.

 

Elementy metalowe zastosowane w produktach, takie jak: łączniki, uchwyty i sprężyny to stal najwyższej jakości.

 

Przy produkcji klawiatur oraz instrumentów midi nieodzownym elementem jest stosowanie elementów elektronicznych, sterowników, mixerów itp.  Jest to kolejny czasochłonny etap niezbędny dla prawidłowego działania urządzenia.

 

Oferowane towary to:

  • Klawiatury nożne midi:

-25 tone; -27 tone; -30 tone; -32 tone; – oraz niestandardowe.

  • Klawiatury manuałowe – pracujemy nad prototypem
  • Ławki – jako komplet to pedału lub indywidualnie
  • Wyciągane registry
  • Kontuary organowe
  • Stoły gry
  • Prospekty

 

Zachęcam do szczegółowego zapoznania się z ofertą w katalogu AKCESORIA oraz KLAWIATURY NOŻNE MIDI.